Aylık arşivler: Şubat 2017

PEDAGOJİK FORMASYON ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE.15.02.2017-10:00

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı 2. Dönem dersleri 17.02.2017 Cuma günü başlayacak olup, aşağıda 2 ayrı ders programı ve bu ders programlarına ait öğrenci listeleri yayınlanmıştır. 2 grup listeyi de inceleyip Cuma ve Cumartesi olan programlarınızı ve bu programlara ait gruplarınızı öğrenerek derslere devam edebilirsiniz. Grup değişikliği hiç bir şekilde yapılmayacaktır.

Öğrencilerimize duyurulur.

1)Cuma günleri yapılacak olan Seçmeli Derslere ait grup listeleri 1.Dönem yayınlanmış olan grup   listeleri ile aynıdır. Lütfen 1.dönemde ki grup listesine göre ders programınıza katılınız.                     

1 Öğrenci-Rehberlik ve Seçmeli Dersler Program.   

GRUP LİSTELERİ                                                                  

g1-matematik-1                   
g2-matematik-2
g3-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-1 
g4-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-2
g5-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-3 
g6-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-4
g7-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-5 
g8-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-6
g9-c-u-k-a-u-turk-dili-ve-edebiyati-7
g10-saglik-1 
g11-saglik-2        
g12-saglik-3           
g13-saglik-4
g14-c-u-k-a-u-muhasebe-ve-finasman-pazarlama-ve-perakende-1
g15-c-u-k-a-u-muhasebe-ve-finasman-pazarlama-ve-perakende-2
g16-k-a-u-fizikkimyabiyolojigemigidateknolojileri-ve-c-u-gida-teknolojileri
g17-almanca-ingilizce-fransizca-eglence-hizmetleri-muzik-radyo-hasta-ve-yasli-hizmetleri
g18-gorsel-sanatlar-grafik-seramik-tekstil
g19-bahce-peyzaj-tarim-makineleri-tarim-teknolojileri-hayvan-yetistiriciligi
g20-tarih-cografya-felsefe
g21-c-u-fizik-kimya-biyoloji-1          
g22-c-u-fizik-kimya-biyoloji-2       
g23-c-u-fizik-kimya-biyoloji-3
g24-konaklama-ve-seyahat
g25-din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-1            
g26-din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-2
g27-din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-3            
g28-din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-4
g29-din-kulturu-ve-ahlak-bilgisi-5
g30-besyo-1             
g31-besyo-2          
g32-besyo-3
g33-muhasebe-finansmanpazarlama-perakendesagliktarim-tekn-bahce-peyzajgida-tekn

2)Cumartesi günleri yapılacak olan Alan derslerine ait ders programı ve öğrenci listeleri için lütfen aşağıdaki linklerden grubunuzu ve grubunuza ait ders programını kontrol ederek ilgili programa ait derslere katılınız.

2 Öğrenci-Alan Dersleri.

GRUP LİSTELERİ

ALMANCA
FRANSIZCA
BAHÇE PEYZAJ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ TARIM MAKİNELERİ TARIM TEKNOLOJİLERİ TARIM BAHÇE VE TARLA BİTKİLERİ
BESYO 1
BESYO 2
BESYO 3
BİYOLOJİ 1
BİYOLOJİ 2
COĞRAFYA&TARİH
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 1
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 3
FELSEFE
FİZİK&GEMİ DONATIM TESİSAT TEKN. VE İKL. YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKN.
GIDA TEKNOLOJİLERİ
GÖRSEL SANATLAR GRAFİK SERAMİK VE CAM TEKSTİL TEKNOLOJİLERİ
İNGİLİZCE
KİMYA
KONAKLAMA VE SEYAHAT EĞLENCE HİZMETLERİ RADYO TELEVİZYON

MATEMATİK 1

MATEMATİK 2

MUHASEBE VE FİNANSMAN PAZARLAMA VE PERAKENDE 1

MUHASEBE VE FİNANSMAN PAZARLAMA VE PERAKENDE 2

MÜZİK

SAĞLIK 1

SAĞLIK 2

SAĞLIK 3

SAĞLIK HASTA VE YAŞLI HİZ. 4

TÜRK DİLİ 1

TÜRK DİLİ 2

TÜRK DİLİ 3

TÜRK DİLİ 4

TÜRK DİLİ 5

TÜRK DİLİ 6