Duyurular


ÖZEL DERSANE VE ETÜD MERKEZİNDE ÇALIŞIP MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NA GEÇİŞ BAŞVURUSU KABUL EDİLMİŞ OLAN VE HALEN ADANA VE OSMANİYE İLLERİNDE BULUNAN EĞİTİM PERSONELİNİN 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA EĞİTİMİ PROGRAMINA KAYIT HAKKI KAZANANLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU 19.12.2014-11:15

MEB Özel Dersane Öğretmenleri 19.12.2014   MEB LİSTE

no comments


2014-2015 GÜZ DÖNEMİ MUAFİYET BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN LÜTFEN LİNKİ TIKLAYINIZ

Muafiyet Listesi 18.12.2014

no comments


2014-2015 GÜZ DÖNEMİ FORMASYON PROGRAMI GÜNCELLENMİŞ GRUP LİSTELERİ 18.12.2014-15:00

2014-2015 GÜZ DÖNEMİ PEDAGOJİK FORMASYON  SERTİFİKA PROGRAMINDA GEÇTİĞİMİZ HAFTA İÇERİSİNDE DİLEKÇE İLE  GRUP DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BAŞVURU YAPAN ÖĞRENCİLERİN DİLEKÇELERİ DEĞERLENDİRİLMİŞ VE OLUŞTURULAN GÜNCEL LİSTELER AŞAĞIYA EKLENMİŞTİR. SINIFLARIN KAPASİTESİNİN DOLMASI VE PROGRAMDA 3. HAFTAYA GİRİLMİŞ OLMASI NEDENİYLE LİSTELERDE BU HAFTADAN İTİBAREN KESİNLİKLE HERHANGİ BİR  DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR. ÖĞRENCİLERİMİZE DUYURULUR. GRUP 1 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI                       GRUP 2 BİYOLOJİ -KİMYA-FİZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ  GRUP 3 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI                       GRUP 4 SAĞLIK                                                             GRUP 5 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI                                                                                                         GRUP 6 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-MÜZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ                      GRUP 7 RESİM-ANTRENÖRLÜK                             GRUP 8 MATEMATİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ             GRUP 9 OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ                                                                               GRUP 10 MATEMATİK-BİYOLOJİ-KİMYA                                                                                                     GRUP 11 KİMYA-FİZİK-İLAHİYAT-BİYOLOJİ-FİZİK-KİMYA                                                                   GRUP 12 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-SPOR YÖNETİCİLİĞİ                                           GRUP 13 MATEMATİK-ANTRENÖRLÜK-KİMYA                                                                                 GRUP 14 İLAHİYAT-BİYOLOJİ-RESİM-MÜZİK

no comments


ÖZEL DERSANE VE ETÜD MERKEZİNDE ÇALIŞIP MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NIN ÖĞRETMEN ÜNVANLI MEMUR KADROLARINA BAKANLIKÇA BELİRLENEN USUL VE ESASLAR ÇERÇEVESİNDE GEÇİŞ YAPMAK ÜZERE BAŞVURU YAPARAK BAŞVURUSU KABUL EDİLMİŞ OLAN EĞİTİMCİLERİN FAKÜLTEMİZDE VERİLECEK OLAN PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKA EĞİTİMİ PROGRAMINA KESİN KAYITLARIYLA İLGİLİ DUYURU 15.12.2014- 16:14

  Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün önerisi ve YÖK Başkanlığı’nın 01.12.2014 tarih ve 70335 sayılı yazısıyla belirtilen daha önce MEB tarafından ön elemeden geçirilen ve Özel Dersaneler ve Etüt Eğitim Merkezlerinde çalıştıkları kurum Üzerinden sigorta primleri 01.01.2014 tarihi itibarıyla en az 6 yıl olup 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesinde öngörülen genel şartları ile öğretmen kadrosuna atanabilmek için aranan özel şartları taşıyan ve Bakanlıkça İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine gönderilen Listelerde adları ve TC kimlik Numaraları yazılı olan Eğitim Personeline Fakültemizde verilmekte olan  Çukurova Üniversitesi: 44, Korkut Ata Üniversitesi 33 olmak üzere toplam 77 kontenjan için Pedagojik Formasyon Eğitimi Aralık sonu/Ocak Başı  itibarıyla başlayacaktır. Adana ve Osmaniye İllerindeki İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde bulunan İlgili listelerde adı ve TC Kimlik Numaraları yazılı olan  söz konusu öğretmenlerin bu sayfamızda daha sonra açıklanacak gerekli belgelerle birlikte  22 - 26.12.2014 tarihleri arasında Fakültemiz Pedagojik Formasyon  Birimine Başvurmaları halinde  kesin kayıtları yapılabilecektir.       15.12.2014 Duyurulur.   Ç.Ü. EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI  

no comments


G5 Grubu İle İlgili Duyuru

G5 Grubunun Yeni PDR Dersliği şeklinde ilan edilen derslik Eğitim Fakültesi Dekanlık Katı Zemin Kat Dersliğidir. Öğrencilerimize Duyurulur.

no comments


6111 Sayılı Af Kanunu İle Pedagojik Formasyona Kayıt Yaptıracak Öğrencilerin Kayıt İçin Getirmeleri Gereken Evraklar

1)T.C Kimlik Numarasını gösteren nüfus cüzdanı fotokopisi 2) 2  adet fotoğraf 3)Lisans Diplomasının onaylı fotokopisi  

no comments


2014-2015 Güz Dönemi Pedagojik Formasyon Grupları Güncellenmiş Listeler İle G5 ve G10 Gruplarına Ait Ders Programı Saatlerinde Yapılan Düzenleme 10.12.2014 16:00

G5 - G10 DERS PROGRAMI GRUP 1 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI GRUP 2 BİYOLOJİ -KİMYA-FİZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 3 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI           GRUP 4 SAĞLIK           GRUP 5 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI GRUP 6 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-MÜZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 7 RESİM-ANTRENÖRLÜK                GRUP 8 MATEMATİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 9 OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ           GRUP 10 MATEMATİK-BİYOLOJİ-KİMYA GRUP 11 KİMYA-FİZİK-İLAHİYAT-BİYOLOJİ-FİZİK-KİMYA GRUP 12 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 13 MATEMATİK-ANTRENÖRLÜK-KİMYA           GRUP 14 İLAHİYAT-BİYOLOJİ-RESİM-MÜZİK

no comments


2014-2015 PEDAGOJİK FORMASYON PROGRAMI 1. DÖNEMDEKİ BAZI DERSLERDEN MUAF OLMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE 04.12.2014-14:30

FORMASYON_MUAFİYET

no comments


2014-2015 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ PEDAGOJİK FORMASYON DERSLİKLERİNİN YERLERİ 04.12.2014-11:40

PEDAGOJİK_FORMASYON_DERSLİKLERİNİN_YERLERİ

no comments


2014-2015 Pedagojik Formasyon Programı 04.12.2014'te Başlayacak Olan Grupların Ders Programı ve Grup Listeleri 02.12.2014 -16:03

Grupların_Ders_Programı GRUP 1 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI GRUP 2 BİYOLOJİ -KİMYA-FİZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 3 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI GRUP 4 SAĞLIK GRUP 5 TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI GRUP 6 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-MÜZİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 7 RESİM-ANTRENÖRLÜK GRUP 8 MATEMATİK-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 9 OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ GRUP 10 MATEMATİK-BİYOLOJİ-KİMYA GRUP 11 KİMYA-FİZİK-İLAHİYAT-BİYOLOJİ-FİZİK-KİMYA GRUP 12 İLAHİYAT-SERAMİK VE CAM TEKNOLOJİLERİ-SPOR YÖNETİCİLİĞİ GRUP 13 MATEMATİK-ANTRENÖRLÜK-KİMYA GRUP 14 İLAHİYAT-BİYOLOJİ-RESİM-MÜZİK

no comments