Kategori arşivi: 2019 Dönemi

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine 22.01.2020-16:30

1)Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencileri için yapılacak olan bütünleme sınavları 24 Ocak Cuma ve  25 Ocak Cumartesi  yapılacak olup, program aşağıdaki linkte yayınlanmıştır.

2019-2020 GÜZ BÜTÜNLEME SINAVI_DUYURU

2)Bütünleme sınavlarından sonra tek dersi kalmış olan öğrencilerin sınavı 31.01.2020 Cuma günü yapılacak olup, tek ders sınavına girmek isteyen öğrencilerin 27-29 Ocak tarihleri  arasında aşağıdaki dilekçeyi doldurup Eğitim Fakültesi Dekanlığı Evrak kayıt birimine teslim etmiş olmaları gerekmektedir.

TEK DERS SINAV DİLEKÇESİ

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Mazeret Sınav Duyurusu 28.11.2019-14:15

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Güz Yarıyılı Vize Sınavlarına katılamayan öğrenciler için mazeret sınavları 29 Kasım Cuma akşamı ve 30 Kasım Cumartesi günleri yapılacak olup ,dekanlığımıza mazeret dilekçesi vermiş olan öğrencilere ait sınav programı aşağıda yayınlanmıştır. 

2019-2020 GÜZ ARASINAV MAZERET SINAVI_duyuru (1)

Öğrencilerimize duyurulur.

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine.08.11.2019-10:00

Öğrenci numaralarınızı öğrenmek için formasyonoto.cu.edu.tr adresine bilgisayar üzerinden(cep telefonu kullanmayınız) girip sol taraftaki Öğrenci Numarası Öğrenme ekranından Ad,Soyad ve TC Kimlik numaranızı yazarak öğrenci numaranızı öğrenebilirsiniz. Öğrenci numaranızı ve şifrenizi lütfen kaydediniz.

Öğrencilerimize Duyurulur.

2019-2020 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine.02.10.2019-16:00

04.10.2019 Cuma günü Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına ait dersler başlayacak olup, ders programı ve grup listeleri aşağıda yayınlanmıştır. Öğrencilerin öncelikle kendi bölümlerine ait grup listelerinden adlarını bulup daha sonra ilgili grubun ders programına göre derslere katılmaları gerekmektedir.

Grup listelerinde kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.

2019-2020 GÜZ DERS PROGRAMI

GRUP LİSTELERİ

G1 BEDEN EĞİTİMİ 1

G2 BEDEN EĞİTİMİ 2

G3 FELSEFE & PSİKOLOJİ & KONAKLAMA VE SEYAHAT

G4 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ

G5 FİZİK & KİMYA & BİYOLOJİ & BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

G6 MATEMATİK

G7 GAZETECİLİK & İNGİLİZCE & MÜZİK & SAĞLIK & GÖRSEL SANATLAR & GRAFİK

G8 Ç.Ü TÜRK DİLİ EDEBİYATI 1

G9 Ç.Ü TÜRK DİLİ EDEBİYATI 2

G10 Ç.Ü TÜRK DİLİ EDEBİYATI 3

G11 COĞRAFYA & Ç.Ü TARİH & K.A.Ü. TARİH

G12 K.A.Ü. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Öğrencilerimize Duyurulur.