Yazar arşivleri: formasyon

ALTTAN DERSİ KALMIŞ OLAN PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE 20.10.2020-16:00

2019-2020 eğitim öğretim yılında programa kayıt yaptırmış olan ve başarısız dersi bulunduğu için programı tamamlayamamış olan öğrencilerin Uzaktan Eğitim dersleri bu hafta itibariyle başlayacaktır. Sisteme formasyonoto.cu.edu.tr adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Uzaktan Eğitim Sistemine girişlerde veya otomasyon sisteminde yaşadığınız aksaklıklar ile ilgili sorularınızı iletisim@formasyon.cu.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.  

 Öğrencilerimize duyurulur.

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine.05.09.2020-14:20

Değerli öğrenciler; Formasyon programlarının MEB tarafından kapatılması ile ilgili karar doğrultusunda  1 Ocak 2021 tarihine kadar alınacak olan formasyon belgelerinin geçerliliğini koruyacağını belirtilmiştir. Bu nedenle Fakültemizin açmış olduğu formasyon programlarına kayıt yaptırmış olup, alttan dersi kalan öğrencilerinin derslerini alabilmeleri için 5 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020 tarihleri arasında iletisim@formasyon.cu. edu.tr adresine aşağıdaki dilekçeyi doldurup başvuru yapmanız gerekmektedir. Covit-19 virüsü nedeniyle dilekçeler elden kabul edilemeyecek olup dilekçelerinizi eksiksiz bir şekilde doldurup mail atmanız gerekmektedir.

DİLEKÇE

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine 16.07.2020-16:00

Fakültemiz tarafından alınan  02.07.2020 tarih ve 10 sayılı Fakülte Yönetim Kurulu Kararıyla,  Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Ek Sınav Hakkından yararlanabilecek  öğrenci listesi aşağıdaki sunulmuştur. Sınavlar 21.07.2020 Salı günü Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden online olarak yapılacaktır.

 EK SINAV HAKKINDAN YARARLANACAK ÖĞRENCİ LİSTESİ

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine 10.07.2020 16:30

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programının kaldırılmış olması nedeniyle 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında Fakültemiz bünyesinde yürütülen program dahilinde 1. ve 2. Dönemden  Bir veya daha fazla dersten başarısız olmuş olan öğrenciler için bir defaya mahsus olmak üzere ek sınav hakkı verilmiştir. Ek sınav hakkından yararlanabilmek için 15 Temmuz 2020 Çarşamba günü akşamına kadar iletisim@formasyon.cu.edu.tr adresine Sınava girmek istediğiniz ders ile ilgili olarak dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

Dilekçelerinizde mutlaka Sınava girmek istediğiniz dersin adı,İlgili dersin Öğretim Üyesi,Grubunuz,Dersin hangi döneme ait olduğu ,kendi adınız soyadınız,TC Kimlik Numaranız ve öğrenci numaranızı,telefon numaranızı mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

Öğrencilerimize duyurulur.

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine 08.07.2020-16:00

1)Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Final Sınavlarına giriş sırasında sıkıntı yaşayan ve dilekçe veren öğrencilerin dilekçeleri incelenmiş olup, Sınav hakkı verilen öğrencilere ait liste ekte sunulmuştur. Sınava girecek öğrencilerin dersi veren hocaları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Final Mazeret Sınavına Girecek Öğrenciler

2) Bütünleme Sınavları 11 Temmuz Cumartesi ve 12 Temmuz Pazar günü yapılacak olup, uzaktan eğitim sistemi üzerinden sınavlarınıza girebilirsiniz.

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine.29.06.2020-09:35

Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden Mazeret Sınav Hakkı Başvurusu yapamayan öğrenciler, Mazeretlerini belirtir dilekçelerini iletisim@formasyon.cu.edu.tr  adresine mail yoluyla gönderebilirler. Dilekçelerde Dersin Adı, Öğretim Üyesi Bilgisi, Grup Bilgisi, Sınav Gün ve Saati belirtilmelidir.

 

Öğrencilerimize Duyurulur.  

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Öğrencilerinin Dikkatine.11.04.2020-17:00

Değerli öğrencilerimiz,

Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Uzaktan Eğitim Sistemine girişlerde veya otomasyon sisteminde yaşadığınız aksaklıklar önümüzdeki hafta içerisinde çözümlenecektir. Bu süreçte sorularınızı iletisim@formasyon.cu.edu.tr adresine mail atabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz.